Vaše jednička v oblasti podlah...

DVEŘE

Designové dveře a zárubně neměcké značky PRÜM.

Nabízíme Vám vysoce kvalitní dveře a zárubně od německé značky PRÜM, které umožnují vyjít vstříc Vašim představám o krásném bydlení. V naší nabídce naleznete dveře jednokřídlé, dvoukřídlé, otočné, posuvné i dveře atypických rozměrů. Modelové řady dveří se liší designem jednotlivých modelů, nabídkou dřevin a šířkou barevné škály. To vše je obohaceno velikým výběrem skel. K interiérovým dveřím Vám dále nabízíme obložkové zárubně v různých variantách. Neváhejte a přijďte se přesvědčit na naše vzorkovny.

Zárubně PRÜM je rám pevně umístěný ve zdi, který ohraničuje otvor dveří a tvoří jejich nosnou konstrukci. Na zárubni je pomocí pantů zavěšeno křídlo dveří. Svislé části zárubně se nazývají ostění, spodní vodorovná část se nazývá práh, horní nadpraží. Obožkové zárubně nahrazují již zastaralá ocelová futra. Výhoda spočívá v tom, že dřevěná obložková zárubeň se vsazuje do stavebního otvoru až v konečné fázi stavby či rekonstrukce.

   

SORTIMENT:

Program STANDARD Kvalitní dveře Standart jsou vyráběny v široké paletě povrchů a za příznivou cenu.
Program ROYAL Luxusní designové dveře Royal ozdobí Váš domov jako dokonalý šperk.
Program SKLO Celoskleněné dveře umocňují nadčasový design Vašeho interiéru.
Program LIFESTYL A STIL Program Lifestyl je svým designem předurčen zejména do moderního interiéru. Program Stil nabízí možnost kombinací ozdobných lišt, skleněných a kazetových výplní.
Zpracovávám...
Napište nám