Vaše jednička v oblasti podlah...

O NÁS

Vaše jednička v oblasti podlah, dveří a příslušenství.

SUMI SERVIS s.r.o. působí na českém trhu už od roku 1993. V našich vzorkovnách v Mladé Boleslavi a Liberci Vám rádi poradíme s realizací podlah (dřevěné, vinylové, laminátové, PVC, korek, koberce at.), dveří, designových tapet, teras a renovací schodišť, parket a interiérů. V naší nabídce také naleznete vestavěné skříně a kuchyňské linky. U nás také nemusíte platit za drahý bytový design, rádi Vám pomůžeme se zařízením interiéru vašeho bytu, domu nebo kanceláře..

Na našich showroomech je vystaveno nepřeberné množství vzorků, s jejiž výběrem Vám rádi pomůžeme tak, aby výsledek byl esteticky dokonalý.

Již několik let se zabýváme velkoobchodním prodejem veškerého sortimentu a příslušenství v našem oboru. Našimi zákazníky jsou především profesionální podlaháři, ale i designová studia, architekti a stavební firmy. Stálým zákazníkům poskytujeme zajímavé rabatové podmínky a poradenský servis na úrovni.

ŘEMESLNÉ SLUŽBY

Příprava podkladu a samotná pokládka všech podlahovin.
Výroba a montáž vestavěných skříní a kuchyní na míru. Tapetování. Renovace podlah a schodišť.

SLUŽBY NA VZORKOVNĚ

Nabízíme vytvoření cenové kalkulace, po domluvě návštěva technika a poté vytvoření přesného rozpočtu.

MODERNÍ DESIGN

Nebojte se změn. Nechte si poradit nebo udělat návrh, který proměníme v krásné prostředí pro Vaše bydlení.

MYSLÍME NA BUDOUCNOST

Stále náš sortiment rozšiřujeme a inovujeme, sledujeme módní trendy, spolupracujeme s řadou evropských firem, nabízíme zboží v různých cenových relacích, abychom mohli uspokojit široké spektrum zákazníků a nabídnout jim komplexní a pohodlný výběr výrobků a materiálů pro jejich byt, dům nebo kancelář.

Zpracovávám...
Napište nám